Ieeja / Reģistrācija

PAR MUMS

Par fotoskolu PORTRET.LV

Fotoskola „PORTRET.LV” katru mēnesi veic uzņemšanu dažādās fotokursu programmās (gan dienā, gan vakaros), kā arī organizē dažādus seminārus un meistarklases.

Apmācības fotoskolā paredzētas cilvēkiem, kas tiecas pretī mākslai un vēlas pilnveidot savu fotografēšanas meistarību. Foto kursi dod samērā plašu zināšanu apjomu ne tikai par fototehniku un tās pielietojumu, bet arī par fotografēšanu studijā, kā arī par ar uzņemtā materiāla apstrādāšanu uz datora un daudz ko citu. Fotoskola „PORTRET.LV” neapstājas pie sasniegtā – tā aug kopā ar saviem studentiem!

Daudzi mūsu absolventi kļūst par nopietniem fotogrāfiem, ar kuriem mēs lepojamies.


Mūsu rekvizīti:

SIA „PORTRET” reģ. Nr. 40103264340

Kr. Valdemāra iela 149-101, Rīga, LV-1013

Konts: LV82HABA0551026989858
A/S “Swedbank” Kods: HABALV22

Mūsu partneri:Pirmie fotokursi tika organizēti 1. decembrī 2005. gadā. 3 mēnešu kurss bija domāts iesācējiem, kurš sevī iekļāva pietiekoši plašu zināšanu apjomu ne tikai fototehnikas pielietošanu, bet arī studijas fotografēšanas iemaņas un fotogrāfiju pēcapstrādi.

Fotoskola «PORTRET.LV» piedāva vairāku līmeņu fotokursus:

1. līmeņa fotokursi: IESĀCĒJIEM;
2. līmeņa fotokursi: FOTOMĀKSLAS PAMATI;
3. līmeņa fotokursi: DARBS STUDIJĀ;
4. līmeņa fotokursi: PROFESIONĀLAS TEHNOLOĢIJAS;
5. līmeņa fotokursi: STILISTIKA

Kā arī ir vairākas atsevišķas saīsinātas fotokursu programmas:

FOTO KOMPOZĪCIJA, ATTĪSTĪŠANA, IEVADS PHOTOSHOP, IEVADS ADOBE LIGHTROOM.

Mūsu skolā fotokursu nodarbības vadīja:

Nikolajs ŠELUŠENKOVS, Lina ODEROVA, Ināra PRUSAKOVA, Marija BAŠKO, Irēna GOLUBA, Ilona PULKSTENE, Natālija BRENČA, Mārtiņš VANAGS, Jevgenijs SISOJEVS, Martins KUDRJAVCEVS, Viesturs LINKS, Gunārs BINDE, Valts KLEINS, Leonīds TUGAĻEVS, Anna VOLKOVA, Vladimirs SVETLOVS, Anita VAIVODE, Gatis ROZENFELDS. 
Atpakaļ