news https://www.beatboth.com/.More hints https://watcheswild.com.go to this site replica watches.browse around these guys fake rolex for sale.With Cheap Price replicadeespana.check out the post right here replica rolex watches.purchase https://replicasuhr.de.original site copadelrey-aguabrava.Wholesale https://www.walletswatchesandthings.com/.offer omegawatches2015.com.a fantastic read knockoff watches.official website domainswatches.check over here https://www.engineeringwatches.com/.informative post patek phillippe replica watch.supply tag heuer replica.click here for more info franck muller replica.65% off televisionwatches.60% off replica watches.Buy www.infotagheuer.com.
Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

Meistarklase “Portreta fotogrāfijas noslēpumi”

2016. gada 1. oktobrī (11.00-17.00)

Nodarbību  vada Anna Tarabrina

Lai iemācītos uzņemt kvalitatīvus, dziļus portretus, ir svarīgi būt ne tikai labam psihologam un komunikācijas meistaram, bet arī prasmīgi novērtēt darba iespējas ar katra konkrēta cilvēka tipāžu. Meistarklasē iekļautas gan teorētiskā, gan arī praktiskā daļas. Meistarklase ir vērsta uz to, lai pārstātu baidīties no cilvēkiem un sākt iegūt maksimālo baudu no portretu fotografēšanas.
PIETEIKTIES

Meistarklases laikā mēs iepazīsim:

  • Fotogrāfiskās sejas tipus
  • To korekcijas veidus ar gaismas, rakursa un pozas palīdzību
  • Praksē mēģināsim piemeklēt optimālo gaismas veidu, kas izceltu dažādu cilvēku labās īpašības
  • Iemācīsimies pareizi un korekti stāstīt modelei par tās ārieni
  • Uzzināsim, kas ir psiholoģiskais uzbrukums un kā ar to cīnīties

Praktiskā daļa:

  • Radoša sievietes un vīrieša fotoportretu uzņemšana, pareiza līdzsvara meklējums starp dabisko un iestudēto.

Dalības maksa:

50 EUR*  

Mūsu rekvizīti

Veicot priekšapmaksu un apmeklējot divas meistarklases 3 mēnešu laikā, Jūs iegūsiet dāvanu karti fotostudijas nomai uz divām stundām.  
Atpakaļ