news https://www.beatboth.com/.More hints https://watcheswild.com.go to this site replica watches.browse around these guys fake rolex for sale.With Cheap Price replicadeespana.check out the post right here replica rolex watches.purchase https://replicasuhr.de.original site copadelrey-aguabrava.Wholesale https://www.walletswatchesandthings.com/.offer omegawatches2015.com.a fantastic read knockoff watches.official website domainswatches.check over here https://www.engineeringwatches.com/.informative post patek phillippe replica watch.supply tag heuer replica.click here for more info franck muller replica.65% off televisionwatches.60% off replica watches.Buy www.infotagheuer.com.
Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

Meistarklase “Krāsu harmonija fotogrāfijā”

2016. gada 10. septembrī (11.00-17.00)

Nodarbību vada Zoja Ignatova (Krievija) 

Šī meistarklase būs lietderīga visiem, kas vēlās iemācīties saskatīt krāsas savās fotogrāfijās, izprast kā vadīt skatītāja uzmanību ar krāsu palīdzību, kā veidot akcentus kompozīcijā un krāsu harmoniju. Pēc šīs meistarklases jums būs daudz vienkāršāk apstrādāt pašu uzņemtās bildes un iegūt tās krāsas, kuras vēlaties.
PIETEIKTIES

Teorētiskā daļa (3 stundas):

  • Krāsu ģeometrija, krāsu raksturojumi, ar kuru palīdzību iespējams vadīt krāsas fotogrāfijā.
  • Krāsu harmonija fotogrāfijā: parunāsim ne tikai par krāsu apli, bet arī par to, kā veidot harmoniju krāsu un nokrāsu salikumos fotogrāfijā.
  • Krāsu kompozīcija: kā akcentēt skatītāja uzmanību uz svarīgākajām vietām jūsu fotogrāfijas galvenās domas izprašanai; kā krāsa var ietekmēt telpas organizāciju; kā ar krāsas palīdzību iespējams ietekmēt jums nepieciešamo skatītāja uztveres secību.
  • Kas fotogrāfam būtu jāiemācās no gleznotāja: par paleti, monohromo fotogrāfiju, kadra apjomīgumu ar krāsas palīdzību.

Praktiskā daļa (3 stundas):

  • Sākumā ideja: jūsu fotogrāfijas sižetam tiek pieskaņots viss pārējais – gaisma, krāsa, modele, apģērbs, aksesuāri un u.c.
  • Sagatavošanās fotografēšanai – lauvas tiesa no fotogrāfa laika.
  • Risinām krāsu momentus fotogrāfijā.
  • Meklējam piemērotu krāsu līniju fotogrāfijai.

Dalības maksa:

60 EUR*  

Mūsu rekvizīti

Veicot priekšapmaksu un apmeklējot divas meistarklases 3 mēnešu laikā, Jūs iegūsiet dāvanu karti fotostudijas nomai uz divām stundām.  
Atpakaļ