Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

2016. gadā 12. novembrī (11.00-16.00)


Nodarbības vada Nadežda Pidjaša

Modeļu māksla - tas ir ne tikai spēja pasniegt sevi, bet arī emocionālais modeļu darbs, tā psiholoģiskā iesaiste šajā procesā, un speja nodot auditorijai savu iekšējo izjūtu mazākās nianses, kas ir ļoti līdzīgs aktrises darbām. .
Lasīt vairāk

2016. gadā 5. novembrī (11:00-17:00)


Nodarbības vada Anna Tarabina

Pašportrets - viens no pašiem sarežgītākajiem, bet aizraujošākajiem portretu uzņemšanas veidiem. Ar pašportretu cilvēks izsaka savu pašapziņu, personību un radošuma principus. Lai sasniegtu neparastu rezultātu, fotogrāfi izmanto dažādus priekšmetus un materiālus, ar kuriem uz pasauli var raudzīties citādāk.
Lasīt vairāk

2016. gadā 29. oktobrī (11:00-17:00)

Nodarbību vada Nikolajs Šelušenkovs 


Bieži fotografējot nepietiek dabīgās gaismas un mums nākas organizēt mākslīgo apgaismojumu maksimāli ērti un efektīvi. Viens no ērtākajiem veidiem kā to sasniegt ir kompaktās zibspuldzes. Šajā meistarklasē Jūs uzzināsiet  ko var sagaidīt no kompaktajām zibspuldzēm un kā tās lietot. Jūs gaida daudzi praktiski uzdevumi. Prasmīga zibspuldžu lietošana paplašinās Jūsu iespējas veikt kvalitatīvu fotosesiju jebkuros apstākļos.
Lasīt vairāk

2016. gada 22. oktobrī (11.00 – 16.00)

Nodarbību vada Nadežda Pidjaša

Retro stila popularitāte aug, iespējams, ka tas notiek tādēļ, ka retro stila ietvaros sievietei ir iespēja iejusties aktrises lomā vairāk nekā jebkurā citā stilā. Tā ir tieksme pret tam laikam raksturīgo modi, tērpiem, frizūrām un aksesuāriem. Runā, ka šis stils vienmēr būs modē, jo ietver sevī pašu labāko un izcilo no katra laikmeta.
Lasīt vairāk

2016. gada 1. oktobrī (11.00-17.00)

Nodarbību  vada Anna Tarabrina

Lai iemācītos uzņemt kvalitatīvus, dziļus portretus, ir svarīgi būt ne tikai labam psihologam un komunikācijas meistaram, bet arī prasmīgi novērtēt darba iespējas ar katra konkrēta cilvēka tipāžu. Meistarklasē iekļautas gan teorētiskā, gan arī praktiskā daļas. Meistarklase ir vērsta uz to, lai pārstātu baidīties no cilvēkiem un sākt iegūt maksimālo baudu no portretu fotografēšanas.
Lasīt vairāk

2016. gada. 24. septembrī (11.00-16.00)

Nodarbību vada Svetlana Čertkova (Krievija)

Vieta:

Rīga, Jelgavas iela 42


Fotogrāfija ir pavedināšanas process. Lai cik varens cilvēks būtu dzīvē, fotogrāfijas uzņemšanas brīdī viņš pieder tev pilnībā. ” Helmuts Ņūtons

Uz dižā klasiķa Helmuta Ņūtona darbu piemēriem mēs apskatīsim kā analizēt fotogrāfa stilu, kā pašiem mācīties no dižiem meistariem un būt spējīgiem uzņemt fotogrāfijas dažādu fotogrāfu stilā.
Lasīt vairāk

2016. gada 10. septembrī (11.00-17.00)

Nodarbību vada Zoja Ignatova (Krievija) 

Šī meistarklase būs lietderīga visiem, kas vēlās iemācīties saskatīt krāsas savās fotogrāfijās, izprast kā vadīt skatītāja uzmanību ar krāsu palīdzību, kā veidot akcentus kompozīcijā un krāsu harmoniju. Pēc šīs meistarklases jums būs daudz vienkāršāk apstrādāt pašu uzņemtās bildes un iegūt tās krāsas, kuras vēlaties.
Lasīt vairāk

2016. gadā 22 julijā (18:00-23:00)

Nodarbību vada Nikolajs Šelušenkovs

Vieta:

Carnīkava

Mūsu vasaras plenērs piemērots tiem, kas nedēļas nogalē vēlas apvienot lietderīgo ar patīkamo. Labi atpūsties pie jūras un nodarboties ar mīļako hobiju - fotografēšanu. Ar spoguļu un citu atstarojošo priekšmetu palīdzību, mēs kontrolēsim saules stara virzienu. Plenēra beigās mūs sagaida siltas pusdienas un dzīvā mūzika.


Lasīt vairāk

2016. gadā 14. maijā (11:00-17:00)

Nodarbības vada Ināra Prusakova

Galvenā meistarklases tēma darbs studijā ar gaisīgiem- vijīgiem audumiem un kreatīva fotosessija ar lēnu aizslēga ātrumu, kā arī kadru apstrāde fotoshopā.
Lasīt vairāk

2016. gadā 26. martā (11.00-17.00)

Nodarbības vada Anna Tarabrina

Bieži vien uz fotogrāfijām, var skaidri redzēt spokus un fantomus. Šīs parādības būtību nevar izskaidrot pat eksperti. Mistika!…Mistiskie motīvi ir labs pamats eksperimentiem mūsdienu fotogrāfiem.  


Lasīt vairāk

2015. gadā 5. decembrī  (11.00-18.00)


Nodarbības vada Timofejs Šarko (Krievija).


Timofejs Fotografē uz filmu. Un, zināms, fotografējot ar filmu ir jāvelta vairāk laika lai sagatavotos un jāapdomā katrs kadrs. Tas ir, jābūt 100% pārliecinātam par rezultātu, jo kadru skaits ir ierobežots. Meistars Jums izstāstīs, kā uzņemt interesantu ģimenes fotosesiju, izveidot savu neatkārtojamo stilu un iepazīstināt Jums ar īpatnībām uzņemot foto ar dažādu vecumu bērniem. Timofejs pastāstīs, kā pareizi sagatavot visus ģimenes locekļus fotosesijai, par gaismu, kompozīcijām un radošiem paņēmieniem. Būs ļoti daudz noderīgas informācijas, kā arī katrs varēs praksē pielietot iegūtās zināšanas.
Lasīt vairāk

2015. gada 14. novembrī, plkst. (11:00-17:00)

Nodarbību vada Mārtiņš Vanags

Melnbaltā un monohromā fotogrāfija ir māksla radīt jaunu pasauli, tā ir nepastarpināts veids kā radīt jaunu realitāti, par kuras esamību neviens izņemot autoru vēl nenojauš, tā ir harmonija haosa pasaulē.
Digitālā fotogrāfija izmainīja monohromās mākslas ainavu, taču arī radīja jaunus instrumentus un neredzētas iespējas.
Šī meistarklase būs ceļojums monohromās pasaules brīnumainajās dzīlēs, sākot ar melnbaltās fotogrāfijas pasaules filozofiju līdz pat Photoshop niansēm.
Ja fotogrāfija ir vizuālās pasaules valoda, tad monohromā fotogrāfija ir šīs pasaules klasiskā literatūra.
Lasīt vairāk