Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

Vorkšops "Dzeja objektīvā"

17. decembrī 2023. gadā (14:00 - 17:00)

Aicinām uz unikālu pasākumu – vorkšops "Dzeja objektīvā" Iespēja apvienot dzeju, teātra performances un fotogrāfiju iegūt apvienojoši pieredzi, kurā var ne tikai baudīt dzeju un aktiermākslu, bet arī iemūžināt emocionālus mirkļus fotogrāfijās. Nāciet,lai kopā radītu un iemūžinātu šī vakara mākslas unikālos kadrus.
PIETEIKTIES
Teātra "Inspire" aktieri ar iedvesmu un emocijām lasīs dzeju, pārvēršot tos par dzīviem stāstiem. Jo katrs dzejolis ir kā maza pasaule kas piepildīta ar sajūtām un tēliem. Pēc katras dzejas lasīšanas notiks brīnišķīga mijiedarbība starp vakara dalībniekiem un aktieriem. Kopā jūs radīsiet fotoidejas, kas atspoguļo katra darba būtību un noskaņu.
Studijas gaisma radīs burvīgu atmosfēru, un pieredzējušu fotogrāfu vadībā jūs iemācīsieties uztvert brīžus un radīt apburošus kadrus. Pēc fotosesijas Jūs gaida draudzīga tējas dzeršana, kur varēsiet apspriest savas sajūtas un satikties ar citiem mākslas cienītājiem. Iespējams, kāds no dalībniekiem izlems dalīties ar savām paša veidotajām dzejām, radītām šī vakara noskaņai.
Pasākuma norises vieta - studija portret.lv, šeit jūs varēsiet justies kā īstie mākslinieki un dzejnieki, ieskauti mākslas skaistumā.

Dalības maksa:

30.00 EUR*
* Cena izmainīsies pēc 10.12.2023 uz 40.00 EUR.
Atpakaļ

Pievienot savu atsauksmiVārds, Uzvārds
Epasts
Piezīme: