news https://www.beatboth.com/.More hints https://watcheswild.com.go to this site replica watches.browse around these guys fake rolex for sale.With Cheap Price replicadeespana.check out the post right here replica rolex watches.purchase https://replicasuhr.de.original site copadelrey-aguabrava.Wholesale https://www.walletswatchesandthings.com/.offer omegawatches2015.com.a fantastic read knockoff watches.official website domainswatches.check over here https://www.engineeringwatches.com/.informative post patek phillippe replica watch.supply tag heuer replica.click here for more info franck muller replica.65% off televisionwatches.60% off replica watches.Buy www.infotagheuer.com.
Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

Vorkšops makrofotogrāfijā "Krītošais piliens"

18. decembrī 2021. gadā (15:00 - 18:30)

Nodarbību vada Nikolajs Šelušenkovs

Ir daži fotografēšanas veidi, kurus nav viegli organizēt patstāvīgi, pat ja ir visa nepieciešamā tehnika. Šoreiz mēs fotografēsim krītošo pilienu.

Mums būs nepieciešams: statīvs, makroobjektīvs, zibspuldze, sistēma, no kurienes krīt pilieni un spaiņa izmēra tilpne. Ir viena nianse, kuru apspriedīsim fotografēšanas procesā, tas ir atspulgs uz ūdens virsmas un kā to iespējams kontrolēt.

Tādā fotografēšanā  ir nepieciešams nedaudz veiksmes, dažreiz krītošiem pilieniem apvienojoties veidojas brīnumaina ūdens skulptūra, kuru nav iespējams ieraudzīt ar acīm, taču nofotografējot var pētīt diezgan ilgi.

Dalības maksa:

35 EUR *
* Apmaksājot vismaz nedēļu pirms pasākuma - 30 EUR  

Mūsu rekvizīti
Atpakaļ

Pievienot savu atsauksmiVārds, Uzvārds
Epasts
Piezīme: