Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

Fototūre "Pastaiga Tatros"

07. jūnijā 2019. gadā (07:00)

no 2019.gada 16. jūnija 

Organizatori: Nikolajs Šelušenkovs и Aleksandrs Kendenkovs 

Braucam ar mikroautobusu. Grupā 9 cilvēki. Šajā gadalaikā kalnos ir ļoti skaisti. Zilie ezeri, sulīgas koku lapas uz brīnišķīgo kalnu fona... Šoreiz mēs plānojam apmeklēt augstos Slovākijas un Polijas Tatru reģionus. Mūs gaida arī pazemes alas un viduslaiku pilis. Protams, mēs nopeldēsimies arī brīnišķīgajos karstajos avotos! Staigāsim pa ielejām un pat veiksim dažus vieglus kāpienus virsotnēs, no kurām paveras satriecoši skati uz kalniem un apkārtni. Bet nebaidieties! Visi maršruti, kur mēs dosimies, neprasa īpašu fizisko sagatavotību un ir pa spēkam gandrīz katram.
Fototūre ir piemērota cilvēkiem ar jebkura līmeņa prasmēm rīkoties ar fototehniku. Visas programmas gaitā mēs mācīsimies pielietot dažādus fotografēšanas paņēmienus un analizēsim rezultātus. Katram no fototūres dalībniekiem būs individuāls uzdevums un iespēja konsultēties. Vakaros plānota uzņemtā materiāla apskate un darbs ar kļūdām. Atgriežoties tiks sarīkots kopējs braucienam veltīts pasākums.

Brauciena specifikācija:

Ainavas fotogrāfija, parasti raksturīga ar to, ka nepieciešams daudz staigāt, it īpaši kalnu reģionos. Tāpēc nepieciešami ērti trekinga apavi (to mēs vēl apspriedīsim satiekoties). Nepieciešams arī silts un ērts apģērbs un, protams, ērta fotosoma. Pirms brauciena noteikti tiek rīkota kopēja tikšanās, kur tiek apspriesti mūsu plāni. Visi dalībnieki saņem rekomendācijas un nepieciešamo instruktāžu. Papildus šajā tikšanās reizē būs neliels teorētisks seminārs par fotografēšanu ceļojumos un kalnu apvidos, kā arī rekomendācijas par ekipējumu un fototehniku. Kāpienus kalnos, kas paredzēti brauciena laikā, dalībnieki veic tikai pēc savas vēlēšanās!

Programmas cena:

465 EUR 

Mūsu rekvizīti  

Cenā ir iekļauts:

• Visi pārbraucieni 
• Dzīvoešana viesu namos un viesnīcās 
• Maksa par rezervātu un muzeju apmeklējumiem 
• Fotoapmācība

Cenā nav iekļauts:

• Personīgā ceļojuma apdrošināšana 
• Ēdināšana
• Ārkārtas situācijas
• Personīgie izdevumi 


Pasākums Facebook

Dalības maksa:

0.00 EUR
Atpakaļ

Pievienot savu atsauksmiVārds, Uzvārds
Epasts
Piezīme: