Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

Fotoplenērs «Hījumā salas bākas» (Igaunija)

14. augustā 2019. gadā (07:00)

līdz 2019. gada 17. augustam (23:00)

Organizatori: Nikolajs Šelušenkovs un Aleksandrs Kendenkovs 

Hījumā – Baltijas jūras Monzundas arhipelāga sala. Sala izceļas ar daudzveidīgu, skaistu un neskartu dabu. Uz salas atrodas skaistas bākas, uz katru no kurām ir iespējams uzrāpties!!! Ja reiz esi bijis uz šis salas, tad ir vēl atgriezties tur atkal un atkal.

Plenēra raksturojums:

Braucam ar mikroautobusu. Grupā 9 cilvēki. (Ja būs vairāk cilvēku, iespējams braukt ar papildus privāto transportu vai otru mikroautobusu) Vasaras vidus, silta jūra, zilas debesis, skaisti saulrieti un silti gari vakari... :) Fototūre ir piemērota cilvēkiem ar jebkura līmeņa fototehnikas zināšanām. Var braukt kā iesācēji, tā arī pieredzējuši fotogrāfi. Galvenais iesācējiem ir fototehnikas esamība un protams vēlme mācīties. Pa dienu mēs ceļosim (gan ar mašīnu, gan arī kājām) un fotografēsim, bet vakarā apstāsimies kempingos vai vienkārši jūras krastā. Nakšņošana katru reizi ir ieplānota citā vietā. Mēs dzīvosim tūristu teltīs. Vienu nakti mēs pavadīsi kempingā ar mājiņām un visām ērtībām.

Šajā ceļojumā mēs nolēmām īpašu uzmanību veltīt fotografēšanai no droniem. Tāpēc piedāvājam iepazīties ar šo fotografēšanas veidu tiem, kam tas ir interesanti. Tiem, kam jau ir savs drons, noteikti paņemiet līdzi.
PIETEIKTIES

Brauciena specifika:

Ainavu fotogrāfijai parasti ir raksturīgs tas, ka nepieciešams daudz staigāt. Tāpēc ir nepieciešami ērti trekinga apavi (to mēs apspriedīsim tikšanās laikā). Kā arī jābūt ērtam apģērbam un, protams, ērtai fotosomai vai mugursomai. 

Salas karte


Dalības maksa:

143 EUR 

Summā ir iekļauts: Visi pārbraucieni. Dzīvošana teltīs - kempingos, viesu namā. Ēdināšana - gan kopējā, gan ceļā. (tikšanās laikā apspriedīsim vēlmes). Un, protams, fotoapmācība. 
Summā nav iekļauts: Persunīgā ceļojuma apdrošināšana. Personīgie izdevumi. Naparedzamās situācijas. Speciālā ēdināšana (restorāni, delikateses u.c.) 

Maksa par fototūri: Ja esat nolēmuši braukt - tad ir nepieciešams iemaksāt priekšapmaksu 50% no kopējās fototūres cenas. Priekšapmaksa ir nepieciešama ne tikai kā apstiprinājums, ka esat nolēmuši labi un lietderīgi pavadīt laiku kopā ar mums, bet arī , bet arī lai rezervētu nakšņošanas vietas un pārbraucienus. Paldies par sapratni!

Mūsu rekvizīti
Atpakaļ

Pievienot savu atsauksmi

Vārds, Uzvārds
Epasts
Piezīme: