Ieeja / Reģistrācija

KONKURSI

Aicinām piedalīties konkursā World Photographic Cup 2017 (Pasaules kauss fotogrāfijā 2017). Konkursā ņems dalību 23 valstis no visas pasaules.
Pamērosim arī mēs savus spēkus šajās draudzīgajās profesionālo fotogrāfu sacensībās, kuru pamatkritēriji ir: attēla emocionālais vēstījums, pārliecinoša vizuālā valoda, tehniska pilnība un inovatīva pieeja mūsdienu fotogrāfijai.

2015. gadā Latvijas fotogrāfu darbi iekļuva finālistu sarakstā. Mūsu spēkos ir pacīnīties arī par galveno balvu – Pasaules kausu. Drosmīgākos aicinām Latvijas komandā cīņā par Pasaules kausu 2017.

Gaidām Jūsu darbus mūsu e-pastā: latvianphotographers@gmail.com


Lasīt vairāk

No 2015.gada 6. oktobra līdz 15. novembrim

"Ar pašportretu cilvēks izrāda savu pašapziņu, personības novērtējumu un radošuma principus." Anna Tarabrina

Šoreiz mēs izlēmam rīkot konkursu, veltītu pašiem fotogrāfiju autoriem. Mēs vēlamies uzlūkot tos, kuri stāv otrpus kamerai. Tie nevar būt foto, ko ir uzņēmis kāds cits, fotogrāfam ir jābūt abpus kamerai, var nebūt vienlaicīgi, var ar taimeri. Var sevi uzņemt pa daļām, izmantojot spoguli, utt... Jebkurā gadījumā, mēs Jums novēlam veiksmi un satriecošus darbus!

Uzdevums:

Fotokonkursam tiek pieņemtas no vienas līdz trim fotogrāfijām par uzdoto tēmu. Fogrāfijas nevar būt ar minimālām atšķiribām vieniem un tiem pašiem kadriem. Fotogrāfijās nedrīkst būt redzams neviens uzraksts. Galvenie šī konkursa noteikumi - oriģināls (neredzēts) elements, interesants gaismas-ēnas zīmējums un līdz galam pabeigta kompozīcija. Tiek pieļauta jebkura datorapstrāde fotogrāfijās.Lasīt vairāk
No 2015.gada 1.septembra līdz 5.oktobrim

«Mēs mīlam mūsu veco pilsētu, kas mūžīgi skaista un jauna...» 

Šoreiz mēs nolēmām rīkot konkursu, kas veltīts pilsētas arhitektūras skaistumam vakarā, kad iedegas ielu apgaismojums, radot parādes sajūtu un noslēpumainību. Kāds fotografēs garām braucošus auto ar garāma kspozīcijām, atstājot aiz sevis gaismas svītras, citiem, iespējams, izdosies radīt veiksmīgus kadrus saulrietā. 
Vēlam Jums veiksmi un lieliskus darbus.

Uzdevums:
Konkursā tiek pieņemti no viena līdz trīs darbiem. Attēli nevar būt viena kadra versijas ar nelielām atšķirībām. Galvenais noteikums - interesants gaismēnu attēls un kompozicionālā pabeigtība. Tiek pieļauta jebkāda datorapstrāde.

Lasīt vairāk
No 15.jūlija līdz 15.augustam
«Katrai sievietei ir ļoti svarīgi, kā pret viņu attiecas vīrietis. Jo viņa vispirms iemīlas attieksmē pret sevi, un tikai pēc tam vīrietī.» Tīna Kandelaki

Sievietes tēls vienmēr ir skaitījies skaistuma etalons. Sievietes centieni būt noslēpumainai un neatkārtojamai vienmēr ir piesaistījuši vīriešu uzmanību. Pacentīsimies šajā konkursā portretēt ideālu sievieti, katra vīrieša sapni. 

Uzdevums:
Fotokonkursā var iesūtīt līdz 3 darbiem par konkursa tēmu. Galvenais noteikums - saskatīt skaisto. Tiek pieļauta jebkura attēlu apstrāde.

Lasīt vairāk