Ieeja / Reģistrācija

MEISTARKLASES

Intelektuāls trenings fotogrāfiem «PhotoGuru»

09. aprīlī 2017. gadā (11:00 - 17:00)

Nodarbību vada Svetlana Čertkova

PhotoGuru - ļoti noderīgs un saturīgs intelektuāls trenings jebkura līmeņa fotogrāfiem. 6 stundas, kuru laikā mēs smalki izanalizēsim un pielietosim praksē 14 saturisku attēlu radīšanas paņēmienus (gan fotogrāfijā, gan vizuālajā mākslā). Trenings palīdzēs ieviest kārtību galvā un saprast no kā un kādā veidā tiek radīti šedevri.
Pēc šī kursa iziešanas Jūs varēsiet saprast un analizēt citu autoru fotogrāfijas un radīt savus darbus, kas piesaistīs skatītāju uzmanību. Izanalizēto paņēmienu atstrāde notiek karšu spēles veidā, kas ir speciāli izgatavota šim treningam. Šajā spēlē tiek izmantoti 100 slavenāko fotogrāfu darbi. Jūs sapratīsiet kādus paņēmienus savos darbos ir izmantojuši izcili fotogrāfijas meistari, kā arī varēsiet piemeklēt paši sev dažus mīļākos paņēmienus, kas paaugstinās Jūsu pašu radīto darbu kvalitāti.

Kā norisinās trenings?

Spēle sastāv no 3 blokiem. Dalībnieki noklausās lekciju, uzzin dažus mākslinieciskos paņēmienus uz sāk spēlēt. Izpildot uzdevumus spēles laikā, dalībnieki uzreiz praksē iemācās redzēt un atpazīt dotos mākslinieciskos paņēmienus fotogrāfijās. Procesa laikā mēs apspriežam fotogrāfus, kas biežāk izmanto dotos paņēmienus, tādā veidā pilnveidojot savu vizuālo gaumi. Nodarbības beigās mēs patrenēsimies apzināti izdomāt mākslinieciskās idejas savām fotogrāfijām.

Ko Jūs iemācīsieties pēc treninga:

  • uzzināsiet kultūras un mākslas modeli, jo fotogrāfs ir kultūras profesija;
  • sāksiet saprast un analizēt citu autoru fotogrāfijas;
  • uzzināsiet kā strādā konflikts fotogrāfijā un kā to izmantot;
  • Dabūsiet reāli strādājošos instrumentus saturisku fotogrāfiju radīšanai;
  • iemācīsieties un atstrādāsiet kompozīcijas un dekompozīcijas paņēmienus;
  • saņemsiet iedvesmu un stimulu pašattīstībai fotogrāfijas jomā;
  • noderīgi pavadīsiet laiku domubiedru pulkā.

Dalības maksa:

50 EUR

Mūsu rekvizīti
Atpakaļ